Vypnout reklamy

Streamujte své hry z PC přímo na mobilní telefon a hrajte je kdekoliv budete chtít. Výpočetní výkon bere z PC a vám se na telefonu objeví obraz. Hru pak jednoduše ovládáte ovladačem z Xboxu například.

V této chvíli je streamovací služba od Samsungu v beta verzi a to v US a Jižní Koreji, kde běží na telefonech Galaxy Note 10 a Note 10+. Avšak již brzy bude v dalších zemích k dispozici.

PlayGalaxy je služba, která dokáže streamovat hru běžící na PC a to přímo na mobilní telefon. Hrát můžete díky internetu Wi-Fi nebo mobilního internetu 4G, ale 5G je lepší, jelikož nabízí nižší odezvu.

Aplikace PlayGalaxy Link
Aplikace PlayGalaxy Link

Na straně mobilního telefonu bude potřeba mít Gamepad ovladač s Bluetooth. Lze i připojit klasickou klávesnici a myš. Můžete použít Xbox ovladač.

PC musí běžet na systému Windows 10 s grafickou kartou minimálně Nvidia GTX 1060 nebo AMD Radeon 550, Intel Core i5, 8GB RAM a gigabit router. Ve chvíli, kdy aplikaci nainstalujete, tak se vám zobrazí hry, které v PC máte (dají se přidat i manuálně, pokud zde nejsou všechny).

Nastavte si XBOX ovladač
Nastavte si XBOX ovladač

Vše si můžete stáhnout ze stránek PlayGalaxy.com.

Buroň Tomáš
Tágy: