Vypnout reklamy

Samsung přidává novou podporu pro telefony Galaxy S10 a aplikaci Samsung PlayGalaxy Link. Nově tak můžete streamovat hry z PC na telefon Galaxy S10.

PlayGalaxy Link je steramovací aplikace, která byla odhalena zároveň s telefonem Galaxy Note 10. Teď získala aplikace důležitou aktualizaci.

Aplikace dovoluje hráčům streamovat svou hru z PC na mobilní telefon. Nicméně do této doby aplikace podporovala pouze telefony Note 10, takže ostatní uživatelé telefony Samsung si tuto aplikaci nemohli nainstalovat. Avšak teď už mohou.

Podpora pro vlajkové telefony S10

Samsung přidal podporu pro telefony Samsung Galaxy S10, S10+, S10e a S10 5G. S aktualizací krom podpory přibyly vylepšené funkce pro ještě lepší zážitek. Aplikaci si také musíte stáhnout z oficiálních stránek Samsungu a to pro Windows 10.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.