Vypnout reklamy
7.5.2019

Samsung pracuje na řešení fotoaparátu pod displejem

I přesto, že firmy vymýšlejí různé výřezy v displeji nebo díry v displeji pro fotoaparát, tak Samsung chce přijít s variantou, kdy nebude muset být v displeji vůbec nic z toho a opravdu bude senzor pod displejem.

Stejně jak je snímač otisků pod displejem, tak může být i senzor pod displejem zároveň se selfie fotoaparátem. Tato nová technologie je potvrzena a pracuje s ní právě Samsung.

Trh s chytrými telefony již několikrát pracoval a vymýšlel různé řešení, jak skrýt hardwarové komponenty z přední části telefonu. Selfie kamera je pro tento průmysl nejnovější výzva. Následně tak vznikne opravdu “perfektní” celoplošný displej bez překážek.

Reproduktor v displeji
Reproduktor v displeji

Jedná se o opravdu dobrou zprávu. Je tedy možné, že displej bude bez jakýchkoliv výřezu a následně pro použití například selfie kamery, tak se odkryje jeho část. Ve chvíli, kdy budeme vědět, jak přesně tato technologie funguje, tak vám dáme vědět.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.