Vypnout reklamy

Samsung představil evoluci Galaxy Watch hodinek

Vydáno dne: 29.10.2020

Jakou cestu ušly produkty Galaxy Watch? Samsung si pro vás připravil infografiku historie těchto hodinek, které započaly před dvěma lety.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Samsung nedávno vydal nové hodinky Galaxy Watch 3. Nyní vysvětluje, jaký pokrok udělaly hodinky od samotného začátku.

Je to dva roky zpátky, co vyšly první hodinky Galaxy Watch a to včetně mnohem více kompaktní velikosti. Hodinky zároveň přišly s funkcemi určeny pro zdraví životní styl.

Samsung Galaxy Watch nabízel své první hodinky ve velikosti 46mm a 42mm, ale nejnovější verze nyní dorazila se 45mm a 41mm. Displej spíše zůstal stejný nebo jen o něco vzrostl, takže rámeček hodinek je menší.

Další změnou, kterou Galaxy Watch 3 dosáhly, tak je prémiová kůže nebo rovnou kovový pásek namísto silikonového. Hodinky se nevyrábí jenom z nerezavé oceli, ale také je tady možnost titánu.

Galaxy Watch historie
Galaxy Watch historie

K dispozici jsou hodinky dokonce i v klasické bronzové barvě nebo stříbrné a černé. Nicméně v minulosti se pojmenovávali barvy jinak, ale nyní je k tomu slovíčku “záhadné”.

Galaxy Watch barvy
Galaxy Watch barvy

Větší vnitřní paměť a hlavně senzory

Paměť vzrostla na 8GB u Watch 3, ale velikost RAM je 1GB. Ale používají systém Tizen OS, který tolik RAM nespotřebuje.

Největší proměnou mezi prvními Galaxy Watch a Galaxy Watch 3 jsou pravděpodobně senzory. Nyní už hodinky zvládají měřit hladinu kyslíku v krvi, tlak nebo ECG. Poslední dvě funkce fungují jen ve státech, kde Samsung obdržel certifikaci z ministerstva zdravotnictví.

Zdroj

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)

Populární příspěvky