Vypnout reklamy

Samsung představuje Pro mód video nahrávání na Galaxy S20. Nový mód, se kterým budete moci nastavovat video jako profesionál.

15.1.2020

Samsung přinese zpět Pro mód video nahrávání s Galaxy S20

Samsung již v několika telefonech tento mód měl, ale pak od toho upustil. Nicméně máme informaci, že ve vlajkovém telefonu Galaxy S20 bude opět zpátky.

Lidé z XDA-Developers našli evidenci funkce, která bude právě v Galaxy S20 a vypadá to na návrat Pro módu ve video nahrávání. To znamená, že uživatel tak bude mít mnohem větší kontrolu nad svým fotoaparátem.

Věříme, že funkce se dostane i na nynější vlajkové telefony Galaxy S10 a Note 10. Víme také o tom, že nový telefon nabídne funkce jako je Directors View a Single Take Photo.

Galaxy S20
Galaxy S20

První funkce Directors View vás nechá uzamknout ostření na předmětu a nechá vás zároveň přepínat mezi hlavní kamerou, širokoúhlou kamerou a teleskopickou kamerou.

Ve funkci Single Take Photo zase získáte možnost, aby telefon fotil pouze v optimálních momentech, jako je například úsměv nebo polibek.

Telefony Galaxy S20 se představí již 11. února.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.