Vypnout reklamy

Vypadá to na další dva telefony série Galaxy A50. Krom toho jsme mohli vidět i třetí model, ale to bude pravděpodobně další telefony série Galaxy A.

21.7.2019

Samsung připravuje další dva Galaxy A telefony

Samsung už představil nejméně 9 mobilních telefonu Galaxy A. Avšak víme o dalších tři telefonu, které dorazí a poslední zpráva říká, že dorazí ještě další dva telefony. Je tedy možné, že dorazí další dva telefony Galaxy A50 a tedy jak jsme psali Galaxy A50s a ještě jeden.

Objevily se v certifikačni agentuře Wi-Fi. Má zde modelové označení SM-A531F a SM-A532N. Může se jednat o stejné chytré telefony, ale s jinou verzi. Avšak může se stát, že se jedná kompletně o rozdílné produkty. Již jsme viděli Samsung Galaxy A10e a Galaxy A20e, který dorazil na trh a právě se může jednat o další telefony Galaxy A50e.

Tyto modelové označení ještě nikdy nebyly spatřeny, takže se nemůže jednat o telefony Galaxy A90 a Galaxy A60s. Taktéž jsme zahlédli telefon s modelovým označením SM-A507F, což je další model telefonu. Asi by jsme se měli připravit na spoustou nových telefonu série A.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.