Vypnout reklamy

Samsung a Microsoft rozšiřují svou spolupráci a nabízejí vzdálené ovládání Samsung telefonu z PC se systémem Windows 10.

12.8.2019

Samsung s Microsoftem rozšiřuje spolupráci

Po několika letech blízké spolupráce s firmou Microsoft se opět tato spolupráce rozšiřuje a to v době, kdy vyjde na trh nový mobilní telefon Samsung Galaxy Note 10. Dvě společnosti pokračují ve spolupráci, aby přivedly produktivitu na mobilní telefon.

U Samsungu dlouhodobě víme, že s firmou Microsoft spolupracuje. Vídáme totiž před-nainstalované Microsoft aplikace jako Word, Excel a to zcela zadarmo. Ovšem OneDrive a některé aplikace navíc si musíme zaplatit, ale i tak je to hezké, protože některé telefony Word, Excel nemají.

Samsung a Microsoft
Samsung a Microsoft

Nicméně s telefonem Note 10 se spolupráce rozšiřuje na další aplikace a služby společnosti Microsoft. Díky tomu se budete moci připojit vzdáleně ke svému telefonu z PC, kde běží nejnovější Windows 10.

Krom tedy Office Mobile, OneDrive a Skype se Microsoft rozhodl implementovat Outlook s vylepšeným ovládáním S Pen. OneDrive bude moci nativně synchronizovat fotky z galerie skrz aplikaci Samsung Gallery App.

Samsung také má novou aplikaci Your Phone od Microsoftu díky které se můžete k telefonu připojit a ovládat notifikace, psaní sms zpráv, prohlížení fotografií, přímo z PC.

Buroň Tomáš