Samsung tvrdí, že potlačený displej Galaxy S24 Ultra je záměrný, ne chyba

Uživatelé vyjádřili obavy ohledně displeje Samsung Galaxy S24 Ultra, když si všimli mdlých a tlumených barev v režimu Vivid. Na rozdíl od původních dohadů o chybě se zdá, že Samsung záměrně…

Samsung tvrdí, že potlačený displej Galaxy S24 Ultra je záměrný, ne chyba

Uživatelé vyjádřili obavy ohledně displeje Samsung Galaxy S24 Ultra, když si všimli mdlých a tlumených barev v režimu Vivid. Na rozdíl od původních dohadů o chybě se zdá, že Samsung záměrně upravil barvy a jas série Galaxy S24, aby poskytl přirozenější zážitek ze sledování.

Když uživatelé poprvé objevili tento problém s displejem na Galaxy S24 Ultra, byla obava, že se jedná o chybu nebo vadu. Mnozí uživatelé byli zvyklí na živé a syté barvy, které jsou běžné na dalších smartphonech. Avšak Samsung nyní potvrdil, že tato úprava byla provedena záměrně.

Důvodem úpravy barev a jasu na Galaxy S24 Ultra a dalších modelech je poskytnout uživatelům přirozenější zobrazení obrazu. Při dlouhodobém používání jasných a nasycených barev může docházet ke zbytečnému namáhání očí. Samsung se snaží tyto problémy minimalizovat a zároveň zajistit, aby uživatelé měli příjemný a pohodlný vizuální zážitek.

Při vyjasňování situace ohledně úpravy barev Samsung zdůrazňuje, že uživatelé mají možnost manuálně upravit nastavení displeje, aby lépe vyhovovalo jejich preferencím. Režim Vivid není jedinou možností a uživatelé si mohou zvolit jiný režim, který lépe odpovídá jejich vkusu a potřebám.

FAQ:

1. Proč jsou barvy na Galaxy S24 Ultra tak tlumené v režimu Vivid?
Samsung úmyslně upravil barvy a jas na Galaxy S24 Ultra, aby poskytl přirozenější zobrazení obrazu a minimalizoval namáhání očí.

2. Můžu si upravit nastavení displeje, abych získal živější barvy?
Ano, uživatelé mají možnost manuálně upravit nastavení displeje tak, aby odpovídalo jejich preferencím a potřebám.

3. Jaké další režimy displeje jsou k dispozici?
Kromě režimu Vivid si uživatelé mohou vybrat i jiné režimy, které nabízejí různé barevné profily a přizpůsobení obrazu.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/samsung-says-the-galaxy-s24-ultra-muted-display-is-intentional-not-a-bug_id154996