Vypnout reklamy
10.4.2019

Samsung vydá celkem čtyři modely Note 10

Samsung právě odhalilo strategií pro prodej telefonu Note 10 a je v ní obsažena informace ohledně variant Note 10. K dispozici mají být více jak dva modely. Má se jedna ještě o modely Note 10e a Note 10+.

Samsung se tak rozhodl na popud vlajkových telefonu Galaxy S10, kde právě menší varianta S10e má úspěch v prodejích. Samsung ještě sice nezveřejnil přesná prodejní čísla, ale víme, že prodeje těchto vlajkových telefonu jsou vyšší jak Galaxy S9.

Nová zpráva v Jižní Korei předpokládá více jak dva modely Galaxy Note 10. Samsung taktéž nechce promeškat šanci s 5G sítí a je tedy možné, že právě jeden z těchto čtyřech modelů bude 5G.

Modely Note 10

Ve zprávě se píše o dvou modelech LTE Galaxy Note 10 s displejem o velikosti 6.28 palců a 6.75 palců. Nejsou zde jména telefonu, ale můžeme předpokládat, Že se jedná o Note 10e a Note 10+. Tyto levnější verze Note 10 budou mít tři a čtyři senzory fotoaparátu avšak informace o baterií zde není.

Třetí model Note 10 má mít 5G podporu, ale podobné specifikace jako LTE model.

Čtvrtý model Note 10 tady není zmíněn, ale může se jednat o menší variantu Note 10e, který má mít 6.4 palců. Všechny telefony Note 10 budou mít větší displej než 6 palců. Note 10e bude nejmenší.

Dostupnost a cena

Samsung Galaxy Note 10 má být k dispozici od 8. srpna. Cena se bude pohybovat okolo 1100$.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.