Vypnout reklamy

Samsung vylepšil telefon Galaxy Fold

Vydáno dne: 18.5.2019

Samsung vylepšil svůj telefon Galaxy Fold a už by se nemělo stávat, že otevírání a zavírání telefonu přestane fungovat a zároveň praskne.

Samsung pracuje na vylepšení Galaxy Fold, který je v této chvíli pozastaven a datum vydání tak stále není jasné. Vše to začalo problémy, kdy právě recenzující odhalili problém s praskáním displeje.

Společnost podle všeho dokázala vyřešit tyto hlavní problémy. Problémem byl hlavně, že lidé začali odstraňovat ochrannou vrstvu na displeji. Vypadala totiž, jako klasická plastová ochranná fólie, ale po jeho odlepení následovalo poškození displeje.

Problém byl vyřešen tak, že tato ochranná vrstva byla sevřena do těla telefonu. I v případě, kdy byste chtěli vrstvu odloupnout, tak není kde. Toto řešení a ještě informace o tom, že se nesmí vrstva oddělávat, tak by mělo vyřešit problém.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

V případě odstranění následuje poškození telefonu, které vám společnost ani nevyreklamuje. Společnost zároveň redukuje mezeru mezi horní a spodní části, aby zabránila vniknutí prachu tam, kam se dostat nemá.

Společnost bude muset více zapracovat na skládaném telefonu a většina lidí se na tenhle bude spíše dívat, jako na zkušební telefon. Telefony jsou v této době testovány Korejskými operátory a poté firma Samsung oznámí nové datum vydání.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš