Samsung vypne nabíjení všech Galaxy Note 7

Pokud stále disponujete tímto mobilním telefonem, tak byste ho měli urychleně vrátit, protože Samsung úplně vypne nabíjení těchto telefonu ve své poslední aktualizaci. Dělal to postupně a chtěl donutit lidi, aby je vrátili. V Evropě šly ještě tyto zařízení nabít alespoň na 30%, ale po poslední aktualizaci to nebude možné. Samsung také informoval, že asi […]

Samsung Galaxy Note 7 je mrtvý. Úplně. Poslední aktualizace ho pohřbila po celém světě

Pokud stále disponujete tímto mobilním telefonem, tak byste ho měli urychleně vrátit, protože Samsung úplně vypne nabíjení těchto telefonu ve své poslední aktualizaci. Dělal to postupně a chtěl donutit lidi, aby je vrátili.

V Evropě šly ještě tyto zařízení nabít alespoň na 30%, ale po poslední aktualizaci to nebude možné. Samsung také informoval, že asi 3% celosvětové populace drží tento mobilní telefon u sebe doma, takže se rozhodl k razantnímu kroku a tím je naprosto znemožnit nabíjení telefonu.

Galaxy Note 7 je tímto dnem mrtvý po celém světě

Příští týden se nám představí nové Samsung Galaxy S8 a S8 plus s displeji 5.8 palců a 6.2 palců, což se jeví jako dobrá náhrada za tento nepodařený telefon. Avšak funkčnosti byl dobrý, ale bohužel ho zradila nedokonalá baterie a hlavně agresivní vzhled, kde měla baterie příliš málo místa.

zdroj: gsmarena.com