Samsung začne vyrábět displeje pro iPhone příští měsíc

Samsung by mohl začít vyrábět OLED displeje pro iPhone na začátku května. Nějakou dobu již slýcháme, že Apple by v záři mohl vydat tři nové iPhone telefony a budou opatřeny OLED displeji, tak jako iPhone X.Teď je to už 100% jasné, že Samsung se postará o výrobu OLED displejů pro nové iPhone. K dispozici budou […]

Generální ředitel Samsung Electronics odchází

Samsung by mohl začít vyrábět OLED displeje pro iPhone na začátku května. Nějakou dobu již slýcháme, že Apple by v záři mohl vydat tři nové iPhone telefony a budou opatřeny OLED displeji, tak jako iPhone X.Teď je to už 100% jasné, že Samsung se postará o výrobu OLED displejů pro nové iPhone. K dispozici budou iPhone Xs a Xs Plus, které mají mít 5.8 palcový a 6.5 palcový displej. Do prodeje půjde někdy v záři.

Probíhaly po světě informace, že právě LG bude stát za výrobou displejů iPhone, ale pravděpodobně firma by nedokázala pokrýt poptávku společnosti, takže Samsung měl v tomto ohledu velkou výhodu a OLED displeje vyrobí on.

Nicméně krom dvou OLED displejů u těchto telefonu, tak tu má být i třetí iPhone, ale ten bude mít klasický LCD displej a zároveň bude z těchto tří nejlevnější. TouchID bude nahrazeno FaceID.

Samsung si tak přijde na pěkné peníze při výrobě těchto OLED displejů pro konkurenční firmu Apple.