Samsung vytváří aplikaci „hlas života“

Samsung krom toho, že se snaží být pomocí virtuální reality přiblížit rodiče k dětem i v případě, že jsou na cestách, tak právě teď se snaží vytvořit takovou aplikaci, která propoji inkubátor s vaším mobilem i když je maminka doma. Pro rodiče je stresující, že jeho dítě, které není plně vyvinuté musí ležet v inkubátoru a […]

Voices of Life

Samsung krom toho, že se snaží být pomocí virtuální reality přiblížit rodiče k dětem i v případě, že jsou na cestách, tak právě teď se snaží vytvořit takovou aplikaci, která propoji inkubátor s vaším mobilem i když je maminka doma.

Pro rodiče je stresující, že jeho dítě, které není plně vyvinuté musí ležet v inkubátoru a rodič je doma. Pro dítě je navíc matka velmi důležitá pro jeho duševní zdraví, ale právě s dítětem v inkubátoru máte omezenou interakci, proto se Samsung rozhodl vytvořit aplikaci „hlas života“.

Aplikace je propojena s reproduktorem, který je umístěn v inkubátoru. Tato aplikace dokáže nahrát zvuk bití srdce (přes tepový senzor). Můžete dítěti zpívat, mluvit s ním nebo číst historky. Navíc aplikaci můžete zapnout kdekoliv.

Zatím nejsou informace o datu vydání, ale již teď víme, že se Samsung snaží zasáhnout medicínu a pomáhat tak lidem.