Samsung zkopíroval nejhorší myšlenku od Apple pro stále aktivní obrazovku na Galaxy S24

Dnešní Samsungové události je třeba věnovat pozornost (heh), jelikož se skrývá řada zajímavostí, včetně neočekávaného náznaku o dlouho očekávaném chytrém prstenu. Nicméně, na konci dne se hlavní oznámení zaměřuje na tři…

Samsung zkopíroval nejhorší myšlenku od Apple pro stále aktivní obrazovku na Galaxy S24

Dnešní Samsungové události je třeba věnovat pozornost (heh), jelikož se skrývá řada zajímavostí, včetně neočekávaného náznaku o dlouho očekávaném chytrém prstenu. Nicméně, na konci dne se hlavní oznámení zaměřuje na tři zařízení: Galaxy S24, Galaxy S24+ a velikáš samotný, Galaxy S24 Ultra. Už teď mám na webu své první dojmy z S24 Ultra – shrnutí: Mám smíšené pocity – ale tento odpoledne jsem dostal vlastní testovací jednotku. A mezi instalací aplikací a spravováním přihlašovacích údajů jsem byl úplně překvapený Samsungovým novým displayem trvale zapnutým, který je inspirován Applem.

FAQ:

1. Jaké jsou nejdůležitější funkce Galaxy S24 Ultra?
– Galaxy S24 Ultra přichází s inovativním trvale zapnutým displejem a nabízí špičkové výkony díky svému procesoru a velkému množství paměti.

2. Má Galaxy S24 vylepšenou kameru?
– Ano, Galaxy S24 je vybaven pokročilým fotoaparátem, který nabízí vysoké rozlišení a široké možnosti pro zachycení skvělých fotografií a videí.

3. Jaká je dostupnost a cena Galaxy S24 a jeho sourozenců?
– Galaxy S24 a jeho varianty budou dostupné na trhu v následujících týdnech a cena se odvíjí od konkrétního modelu a jeho specifikací.

Ve svém článku jsem zvýraznil některá klíčová slova, abych upozornil na nejdůležitější informace a zajímavosti.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/samsung-copied-apples-worst-always-on-display-idea-for-the-galaxy-s24/