Vypnout reklamy

Sdílejte WhatsApp status do Facebook příběhu

Vydáno dne: 29.9.2019

Sdílejte svůj status z WhatsApp do Facebook příběhu. Nicméně toto sdílení nepodléhá end-to-end šifrování. V EU se objeví pravděpodobně v říjnu.

Facebook vlastní WhatsApp to asi každý víme a teď začal testovat od června novou funkci, která dovoluje uživatelům sdílet svůj WhatsApp statu do Facebook příběhu. Vypadá to však, že již testování končí a dostává se do ostrého provozu.

WhatsApp ještě oficiálně neoznámilo, že se tato funkce dostává do oběhu, ale několik uživatelů už informuje, že tuto funkci v aplikaci má. V Indií třeba aplikace s verzí 2.19.258 již funkci má.

Nicméně do Evropy dorazí o něco později. K dispozici je i FAQ stránka, která popisuje jednotlivé kroky ke sdílení WhatsApp statusu do Facebook příběhu nebo jiných aplikací.

WhatsApp sdílení statusu na FB
WhatsApp sdílení statusu na FB

Pokud tuto funkci budete mít, tak to zjistíte velmi snadno. Stačí zavítat do záložky status, kde uvidíte nápis: sdílet do facebook příběhu. Po kliknutí se vám objeví, jak bude takový status vypadat vy jednoduše kliknete, že ho chcete sdílet právě teď.

V případě, že budete chtít sdílet všechny své statusy, tak není problém. Můžete si vybrat, které své statusy budete na facebook příběhu sdílet.

Je však důležité zmínit, že sdílení WhatsApp statusu na Facebook není šifrované end-to-end, takže se data ukládají na server (v zašifrované podobě).

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: