Seaport: Prozkoumávejte, sbírejte a obchodujte

Seaport

Vybudujte si svůj vlastní přístav, který se promění v prosperující městečko. Bude potřeba vybudovat svou vlastní armádní flotilu se kterou budete následně obchodovat. Demonstrujte své schopnosti v důležitých soubojích. Prozkoumávejte nekonečný oceán.

Prozkoumávejte okolí

Budete prozkoumávat nekonečný oceán, nové kontinenty a možné spojenectví v oblasti obchodu, protože to je opravdu potřeba. Musíte obchodovat s ostatními státy světa, ale pokud si je znepřátelíte, tak bude velký problém a dostavět váš velký přístav nebude zrealizovaný. Vybudujte si malé lodě, potápějte se a nezapomínejte ani na své kamarády.

Video gameplay

Online mód

Hra je k dispozici online, takže máte možnost obchodovat s ostatními kamarády na světě. Získejte neuvěřitelný zisk a braňte své impérium před nepřáteli. Na světě se bohužel najdou takoví lidé, kteří se cítí ohroženi a mají jiný cíl. V takovém případě se vás snaží nepřítel zničit. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné a proveďte pár bláznivých věcí.

Grafika

Hra nabízí hezké grafické zpracování, jednoduché ovládání a spoustu možných lodí, se kterými se budou tyto souboje odehrávat. Prozkoumejte neprozkoumané.

Video trailer

Recenze hry
 • 96%
  Grafika - 96%
 • 98%
  Hratelnost - 98%
 • 99%
  Zábava - 99%
 • 96%
  Optimalizace - 96%
97%