Vypnout reklamy

Secret Agent Stealth Mission [9.4/10]

Vydáno dne: 16.11.2016

Zahrajte si na tajnou agentku, se kterou musíte proniknout na nepřátelskou základnu a přijít na způsob, jak je vnitřně zneškodníte. Hrajete za agentku Maju, která je vycvičena speciálním střediskem pro agenty. Co ve hře Secret Agent Stealth Mission zažijete Nepřátele plánují něco velkého a vy musíte zjístit co to je a na nepřátelské území proniknout […]

Zahrajte si na tajnou agentku, se kterou musíte proniknout na nepřátelskou základnu a přijít na způsob, jak je vnitřně zneškodníte. Hrajete za agentku Maju, která je vycvičena speciálním střediskem pro agenty.

Co ve hře Secret Agent Stealth Mission zažijete

Nepřátele plánují něco velkého a vy musíte zjístit co to je a na nepřátelské území proniknout neprozrazen. Základna po vás chce, abyste dokázali způsobit nepříteli co nejvíce bolesti, ale aby to neodnesli obyčejní lidé.

V celé hře budete ničit helikoptéry, náklaďáky, budovy a mnohem více. Agentka je profesionálně vytrénovaná, takže ví co má dělat. K dispozici je realistická 3D grafické zpracování, jednoduché ovládání a moderní bojové schopnosti.

[wp-review]

Buroň Tomáš