Secret Agent Stealth Mission [9.4/10]

Zahrajte si na tajnou agentku, se kterou musíte proniknout na nepřátelskou základnu a přijít na způsob, jak je vnitřně zneškodníte. Hrajete za agentku Maju, která je vycvičena speciálním střediskem pro agenty. Co ve hře Secret Agent Stealth Mission zažijete Nepřátele plánují něco velkého a vy musíte zjístit co to je a na nepřátelské území proniknout […]

Secret Agent Stealth Mission android hra

Zahrajte si na tajnou agentku, se kterou musíte proniknout na nepřátelskou základnu a přijít na způsob, jak je vnitřně zneškodníte. Hrajete za agentku Maju, která je vycvičena speciálním střediskem pro agenty.

Co ve hře Secret Agent Stealth Mission zažijete

Nepřátele plánují něco velkého a vy musíte zjístit co to je a na nepřátelské území proniknout neprozrazen. Základna po vás chce, abyste dokázali způsobit nepříteli co nejvíce bolesti, ale aby to neodnesli obyčejní lidé.

V celé hře budete ničit helikoptéry, náklaďáky, budovy a mnohem více. Agentka je profesionálně vytrénovaná, takže ví co má dělat. K dispozici je realistická 3D grafické zpracování, jednoduché ovládání a moderní bojové schopnosti.

Aplikaci stáhnete níže

 • 9.6/10
  Grafika - 9.6/10
 • 9.2/10
  Zábava - 9.2/10
 • 9/10
  Hratelnost - 9/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
9.4/10

Shrnutí hry Secret Agent Stealth Mission

Tuto android hru vytvořili vývojáři Brilliant Gamez a hra vyžaduje Android ve verzi 2.3 a vyšší. K dispozici je několik úrovní a úkolů, které musíte splnit. Ukažte tedy, co ve vás je a co zvládnete.

Sending
User Review
5 (1 vote)