Vypnout reklamy
6.7.2019

Šéf Samsungu se stydí za Galaxy Fold fiasko

Samsung Galaxy Fold již brzy dorazí na trh. Nicméně Korejská společnost již několik měsíců informuje o tom, že mobilní telefon vydá, ale stále se nic neděje.

Nejnovější informace je, že telefon dorazí tento měsíc. Časopisu The Independent přiznali, že něco přehlédli na skládaných telefonech, ale společnost se již postarala o to, aby bylo vše v pořádku. V této chvíli se testuje na 2000 prototypů a prozatím se neobjevily žádné další problémy.

Galaxy Fold
Galaxy Fold

Hlavní šéf společnosti DJ Koh přiznal, že se za tuto chybu stydí a omlouvá se, že telefon tlačil na trh ještě předtím, než byl připraven.

Huawei Mate X měl však také dorazit dříve, ale jde vidět, že i Huawei má čas a počká si, až Samsung svůj telefon vydá. Mezitím bude firma telefon testovat a vychytávat chyby. Huawei Mate X má tak dorazit v září tohoto roku.

DJ Koh také informuje, že vydání Galaxy Fold není zrušeno. Přesné datum vydání však nebyl schopný říct.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.