Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Fold je po dlouhých měsících oprav konečně připraven. Musí se odladit pár chyb a následně bude telefon k dispozici v prodeji.

Po dlouhých odkladech a problémech to vypadá, že telefon Samsung Galaxy Fold je připraven a dorazí na trh v Srpnu. Mezitím však telefon Huawei Mate X dorazí v září, ale se systémem Android.

Společnost nepotvrdila spekulace o tom, že by telefon mohl dorazit v Červenci. Nicméně bylo řečeno, že dorazí v srpnu a to zároveň s telefonem Galaxy Note 10.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Většina problému s displejem byly odstraněny a Galaxy Fold je tedy připraven navštívit trh. Stále však čekáme na informace ohledně termínu, kdy bude telefon vypuštěn na trh. Galaxy Fold měl původně dorazit zároveň s Galaxy S10, ale nakonec to bude s Note 10.

Samsung musí opravit ještě pár chyb, aby byl telefon naprosto dokonalý. Nikam nespěchají, protože ví, že firma Huawei dorazí s Mate X až v září.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.