Vypnout reklamy

Po dlouhých odkladech a problémech to vypadá, že telefon Samsung Galaxy Fold je připraven a dorazí na trh v Srpnu. Mezitím však telefon Huawei Mate X dorazí v září, ale se systémem Android.

Společnost nepotvrdila spekulace o tom, že by telefon mohl dorazit v Červenci. Nicméně bylo řečeno, že dorazí v srpnu a to zároveň s telefonem Galaxy Note 10.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Většina problému s displejem byly odstraněny a Galaxy Fold je tedy připraven navštívit trh. Stále však čekáme na informace ohledně termínu, kdy bude telefon vypuštěn na trh. Galaxy Fold měl původně dorazit zároveň s Galaxy S10, ale nakonec to bude s Note 10.

Samsung musí opravit ještě pár chyb, aby byl telefon naprosto dokonalý. Nikam nespěchají, protože ví, že firma Huawei dorazí s Mate X až v září.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.