Vypnout reklamy

Silný čip Snapdragon 845 je oficiálně představen

Jak jsme již několikrát psali, tak Qualcomm si rezervoval asi 10 minut na to, aby představil nový čip Snapdragon 845. Představení proběhlo včera večer našeho času, ale dnes 6. prosince se dozvíme přesnější specifikace. Výsledek Snapdragon 845 je díky spolupráci mezi Qualcomm a Samsung. ES Jung, prezident a generální manažer společnosti Samsung Electronics potvrdil, že […]

snapdragon845_web

Jak jsme již několikrát psali, tak Qualcomm si rezervoval asi 10 minut na to, aby představil nový čip Snapdragon 845. Představení proběhlo včera večer našeho času, ale dnes 6. prosince se dozvíme přesnější specifikace.

Výsledek Snapdragon 845 je díky spolupráci mezi Qualcomm a Samsung. ES Jung, prezident a generální manažer společnosti Samsung Electronics potvrdil, že jeho společnost víceméně vyrobila nový čip Snapdragon 845.

Ředitel společnosti Xiaomi sdělil na konferenci, že jeho další vlajkový telefon bude mít Snapdragon 845. Krom Xiaomi Mi 7 můžeme v klidu sdělit, že i další Galaxy S bude mít nový čip, ale i Sony, HTC a LG může mít Snapdragon 845. Dnes se však dozvíme podrobnější informace.

Alex Katouzian, Senior VP Qualcomm - tak tohle většinou je v mobilních telefonech

Alex Katouzian, Senior VP Qualcomm – tak tohle je v mobilních telefonech, jako centrum operací.