Vypnout reklamy

Čínský výrobce představí Motorola Razr ještě před rokem 2002 a bude se jednat o nejlevnější skládací telefon současnosti. K dispozici máme patenty od společnosti Lenovo, která vydá svůj skládaný telefon. Původně se jednalo o patenty véčkového telefonu, ale teď je jednodušší a podle nás realizovatelný.

V březnu 2018 firma podala patent k USPTO pro flexibilní elektronické zařízení. Patent byl následně zveřejněn v databázi USPTO a to dne 10. září 2019.

Patent byl lehce přepracován a nyní zde máme jiný telefon. Lze ho sklopit v různých modech a funkčnost zůstává stejná. Pokud využijete horní část ke skládání, tak lze zařízení sklopit úplně. Pokud však využijete spodní část, tak zůstane použitelná značná část flexibilního displeje. V případě, že potřebujete něco vyhledat nebo zobrazit příchozí oznámení nebo zprávy, tak není problém.

Chytrý telefon je výrazně zaoblenější na okrajích a stojí za zmínku i tloušťka zařízení. Jedná se o poměrně tenký telefon. Krom selfie kamery má na zadní straně také kameru. Celkem má tedy telefon 2 kamery. Samsung Galaxy Fold 6 kamer a Mate X má 4 kamery.

Lenovo Patent
Lenovo Patent

Levná osekaná verze

Nicméně vypadá to tak, že tento Čínský výrobce sází na nízkou cenu telefonu, proto také taková “osekaná” verze.

Motorola RAZR bude v Evropě v prosinci 2019 za 1500€, Samsung Fold za 2020 € a Mate X za 2300€. Lenovo chce pravděpodobně svůj první skládaný telefon vypustit pod značkou Motorola. Na variantu od Lenovo si musíme asi počkat na MWC 2020.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.