Vypnout reklamy

Skládací telefon od Lenovo

Vydáno dne: 22.9.2019

Skládací telefon od Lenovo dorazí pravděpodobně pod značkou Motorola ještě ke konci roku za přijatelnou cenu, avšak v osekané verzi.

Čínský výrobce představí Motorola Razr ještě před rokem 2002 a bude se jednat o nejlevnější skládací telefon současnosti. K dispozici máme patenty od společnosti Lenovo, která vydá svůj skládaný telefon. Původně se jednalo o patenty véčkového telefonu, ale teď je jednodušší a podle nás realizovatelný.

V březnu 2018 firma podala patent k USPTO pro flexibilní elektronické zařízení. Patent byl následně zveřejněn v databázi USPTO a to dne 10. září 2019.

Patent byl lehce přepracován a nyní zde máme jiný telefon. Lze ho sklopit v různých modech a funkčnost zůstává stejná. Pokud využijete horní část ke skládání, tak lze zařízení sklopit úplně. Pokud však využijete spodní část, tak zůstane použitelná značná část flexibilního displeje. V případě, že potřebujete něco vyhledat nebo zobrazit příchozí oznámení nebo zprávy, tak není problém.

Chytrý telefon je výrazně zaoblenější na okrajích a stojí za zmínku i tloušťka zařízení. Jedná se o poměrně tenký telefon. Krom selfie kamery má na zadní straně také kameru. Celkem má tedy telefon 2 kamery. Samsung Galaxy Fold 6 kamer a Mate X má 4 kamery.

Lenovo Patent
Lenovo Patent

Levná osekaná verze

Nicméně vypadá to tak, že tento Čínský výrobce sází na nízkou cenu telefonu, proto také taková “osekaná” verze.

Motorola RAZR bude v Evropě v prosinci 2019 za 1500€, Samsung Fold za 2020 € a Mate X za 2300€. Lenovo chce pravděpodobně svůj první skládaný telefon vypustit pod značkou Motorola. Na variantu od Lenovo si musíme asi počkat na MWC 2020.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Telefon od Lenovo ze 600 000 body na AnTuTu
Lenovo

Mobilní telefon Lenovo dosáhl 600 000 bodů v testu na AnTuTu. Tento test ukazuje, že se jedná o opravdu silný Přečíst si více

Lenovo ZUI 11.5 Beta je k dispozici zároveň s Lenovo One
Lenovo Z6

Nové uživatelské rozhraní od společnosti Lenovo je tady. Prozatím však v beta verzi ZUI 11.5, které je založené na systému Přečíst si více

Lenovo má skvělý finanční výsledek za rok 2018
Lenovo Z6 Pro

Lenovo má skvělý finanční výsledek za minulý rok a to díky silnému poslednímu čtvrtletí roku 2018, kde byl růst dvou Přečíst si více

Nový telefon Lenovo střední třídy na TEENA
Lenovo Z6 Pro

Lenovo představí již brzy další telefon střední třídy. Má se jednat o model L3811 a dorazí s osmijádrovým procesorem a Přečíst si více

Tágy: