Vypnout reklamy

Skvělé android hry v posledním týdnu

Vydáno dne: 8.8.2019

Dokonalé android hry, které jsou zadarmo a určitě by neměly chybět ve vašem mobilu alespoň na chvíli. Vyzkoušejte si skvělé android hry na mobil.

Máme k dispozici opět souhrn android her, které jsme vydali na našem serveru a je docela možné, že jste je minuli. K dispozici jsou závodní, multiplayer hry, dobrodružné.

Car Simulator M5

Hra ke stažení

Vše se odehrává ve velkých městech, na přístavu, letišti. Přepínejte se mezi jednotlivými kamerami. Hra nabízí krásnou grafiku a nechybí tady ani střídání dne a noci.

Dungeon Break

Hra ke stažení

Dobrodružná hra, která je mixem všeho. Má tak trochu akce, dobrodružství a vše se odehrává z horní kamery. Hra se již brzy dostane v plné verzi do Google Play.

Project Zero Deaths

Hra ke stažení

K dispozici jsou čtyři herní módy, které se budou odehrávat. Pohybujete se v uzavřeném prostoru. Zahrajte si třeba na vlajky. Na výběr máte ze 7 různých hlavních hrdinů. Je potřeba zničit své nepřátele. Vše se odehrává v multiplayer.

Striker Zone

Hra ke stažení

Akční hra, která se odehrává v Černobylu. Jedná se však o online hru, ve které se utkáte proti veškerým nepřátelům. Nebuďte na to sami a vyhledávejte společnost. Je potřeba vytvářet týmy. Hra zároveň nabízí perfektní 3D grafické zpracování.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš