Vypnout reklamy

Máme k dispozici opět souhrn android her, které jsme vydali na našem serveru a je docela možné, že jste je minuli. K dispozici jsou závodní, multiplayer hry, dobrodružné.

Car Simulator M5

Hra ke stažení

Vše se odehrává ve velkých městech, na přístavu, letišti. Přepínejte se mezi jednotlivými kamerami. Hra nabízí krásnou grafiku a nechybí tady ani střídání dne a noci.

Dungeon Break

Hra ke stažení

Dobrodružná hra, která je mixem všeho. Má tak trochu akce, dobrodružství a vše se odehrává z horní kamery. Hra se již brzy dostane v plné verzi do Google Play.

Project Zero Deaths

Hra ke stažení

K dispozici jsou čtyři herní módy, které se budou odehrávat. Pohybujete se v uzavřeném prostoru. Zahrajte si třeba na vlajky. Na výběr máte ze 7 různých hlavních hrdinů. Je potřeba zničit své nepřátele. Vše se odehrává v multiplayer.

Striker Zone

Hra ke stažení

Akční hra, která se odehrává v Černobylu. Jedná se však o online hru, ve které se utkáte proti veškerým nepřátelům. Nebuďte na to sami a vyhledávejte společnost. Je potřeba vytvářet týmy. Hra zároveň nabízí perfektní 3D grafické zpracování.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.