Vypnout reklamy

5 skvělých a nejnovějších aplikací v Červenci 2018!

Vývojáři aplikací se i nadále přes letní prázdniny snaží dostat na mobilní telefony spoustu nových aplikací, které mají vylepšit váš celkový den a případně ho i zjednodušit. Vyzkoušejte si některé z nich.

Calculator Plus

Jedná se o decentní kalkulačku kde budete moci dělat základní výpočty jako je aritmetika, trigometrie a algebraické funkce. K dispozici máte několik možnosti. Aplikace funguje na většině zařízení. Je zcela zdarma a bez reklam.

Rozšířená kalkulačka

Rozšířená kalkulačka

Calculator Plus
Price: Free

Carrot Weather

Jedná se o novou aplikaci, která dokáže předpovídat počasí. Zároveň vás možná i rozesměje, protože jsou tady celkem sarkastické komentáře okolo počasí. Aplikace využívá server Dark Sky pro data počasí. K dispozici jsou hodinové nebo denní předpovědi s minimalistickým uživatelským rozhraním. Prémiová verze navíc dokáže získat data před 70 lety. Nicméně je tady i předplatné za 0.99$ měsíčně a to dělá asi 20,- Kč.

CARROT Weather
Price: Free+

Instagram Lite

K dispozici je odlehčená verze známého Instagramu. Pokud máte slabší telefon, tak tuto aplikaci zaručeně využijete. Má minimální uživatelské rozhraní, méně funkcí a je celkově lehčí. Avšak to znamená, že neobdržíte veškeré funkce Instagramu z plné verze. Aplikace je vhodné právě na zařízeních Android One. Nicméně aplikace je zdarma. Pokud tedy nepotřebujete veškeré funkce instagramu, tak můžete vyzkoušet tuto aplikaci.

https://www.youtube.com/watch?v=ZNJWrdtjiJw&ab_channel=TheAndroidGuyDK

Instagram Lite
Price: To be announced

Spotify Lite

Další aplikace, která je odlehčená. Jedná se o něco podobného jako Facebook Lite nebo Instagram Lite viz. výše. Jedná se o zjednodušené uživatelské rozhraní, méně funkcí a celkově je aplikace méně náročná na paměť RAM v mobilním telefonu. Lépe pracuje ve chvíli, kdy máte horší připojení k internetu nebo slabší telefon. Nicméně chybí tady třeba možnost vybírat si jednotlivé písničky. Je vidět, že Spotify Lite je spíše určené pro ty, kteří si nepředplatili služby.

Spotify Lite
Price: To be announced

Moment Pro Camera

Nová aplikace pro focení. Jedná se o jednu z velmi populárních na systému iOS. Je zde podpora RAW formátu, živý histogram, úrovňové funkce, EXIF podpora a manuální mód. Nicméně je tady pár chyb, ale ty vývojáři velmi rychle opravují. Excelentní aplikace pro focení za velmi nízkou cenu.

Moment Pro Camera
Price: CZK 109.99