Vypnout reklamy
29.7.2018

5 skvělých a nejnovějších aplikací v Červenci 2018!

Vývojáři aplikací se i nadále přes letní prázdniny snaží dostat na mobilní telefony spoustu nových aplikací, které mají vylepšit váš celkový den a případně ho i zjednodušit. Vyzkoušejte si některé z nich.

Calculator Plus

Jedná se o decentní kalkulačku kde budete moci dělat základní výpočty jako je aritmetika, trigometrie a algebraické funkce. K dispozici máte několik možnosti. Aplikace funguje na většině zařízení. Je zcela zdarma a bez reklam.

Rozšířená kalkulačka

Rozšířená kalkulačka

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Calculator Plus
Price: Free

Carrot Weather

Jedná se o novou aplikaci, která dokáže předpovídat počasí. Zároveň vás možná i rozesměje, protože jsou tady celkem sarkastické komentáře okolo počasí. Aplikace využívá server Dark Sky pro data počasí. K dispozici jsou hodinové nebo denní předpovědi s minimalistickým uživatelským rozhraním. Prémiová verze navíc dokáže získat data před 70 lety. Nicméně je tady i předplatné za 0.99$ měsíčně a to dělá asi 20,- Kč.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

CARROT Weather
Price: Free+

Instagram Lite

K dispozici je odlehčená verze známého Instagramu. Pokud máte slabší telefon, tak tuto aplikaci zaručeně využijete. Má minimální uživatelské rozhraní, méně funkcí a je celkově lehčí. Avšak to znamená, že neobdržíte veškeré funkce Instagramu z plné verze. Aplikace je vhodné právě na zařízeních Android One. Nicméně aplikace je zdarma. Pokud tedy nepotřebujete veškeré funkce instagramu, tak můžete vyzkoušet tuto aplikaci.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Instagram Lite
Price: To be announced

Spotify Lite

Další aplikace, která je odlehčená. Jedná se o něco podobného jako Facebook Lite nebo Instagram Lite viz. výše. Jedná se o zjednodušené uživatelské rozhraní, méně funkcí a celkově je aplikace méně náročná na paměť RAM v mobilním telefonu. Lépe pracuje ve chvíli, kdy máte horší připojení k internetu nebo slabší telefon. Nicméně chybí tady třeba možnost vybírat si jednotlivé písničky. Je vidět, že Spotify Lite je spíše určené pro ty, kteří si nepředplatili služby.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Spotify Lite
Price: To be announced

Moment Pro Camera

Nová aplikace pro focení. Jedná se o jednu z velmi populárních na systému iOS. Je zde podpora RAW formátu, živý histogram, úrovňové funkce, EXIF podpora a manuální mód. Nicméně je tady pár chyb, ale ty vývojáři velmi rychle opravují. Excelentní aplikace pro focení za velmi nízkou cenu.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Moment Pro Camera
Price: CZK 99.99

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.