Vypnout reklamy

Živě: Xiaomi na MWC 2019

Vydáno dne: 24.2.2019

Živý přenos společnosti Xiaomi z MWC 2019. Formální představení Xiaomi Mi 9 a Xiaomi Mi 9 SE je v očekávání. Krom toho další inovace.

Xiaomi představilo telefon Mi Mix 3 v říjnu minulého roku. Nový telefon s 5G podporou slíbilo představit v prvním čtvrtletí roku 2019. Vypadá to tedy, že se tak stane na MWC 2019 a vy můžete být u toho.

Xiaomi Mi 9 již byl oficiálně představen v Číně. Dalo by se říct, že na MWC 2019 je to jen formální představení a uvedení na daný trh. Telefon disponuje čipem Snapdragon 855 a 5G podporou.

Očekáváme, že uvidíme Xiaomi Mi 9 SE, který byl taktéž představen vedle vlajkového telefonu Xiaomi Mi 9.

Další zajímavé příspěvky
Skládací telefon Xiaomi Z Fold
Xiaomi Z Fold

Nový telefon Xiaomi Z Fold bude pravděpodobně na začátku roku 2021 představen. Pojďme se podívat, co si firma Xiaomi přichystala.

Xiaomi s vyskakovací kamerou po obou stranách
Xiaomi s duální vyskakovací kamerou

Xiaomi s duální vyskakovací kamerou po obou stranách. Na přední i zadní straně tohoto telefonu s vyskakovací kamerou najdeme senzory. Přečíst si více

Xiaomi Mi 10 Ultra se selfie kamerou pod displejem
Xiaomi Mi 10 Ultra

Xiaomi Mi 10 Ultra bude mít možná selfie kameru pod displejem. Máme k dispozici video, ale uživatel kameru bohužel nezapl.

Xiaomi bude mít pohyblivý kamerový modul
Xiaomi

Xiaomi přichází s inovaci, která má vylepšit širokoúhlé focení. V nynější době dochází tak trochu k deformaci fotek se širokoúhlým Přečíst si více