Vypnout reklamy

K dispozici budou nová sluchátka Samsung Galaxy Buds. Tyto sluchátka budou dodávaný s telefonem Galaxy S10 zdarma.

13.2.2019

Sluchátka Samsung Galaxy Buds v černé barvě

V minulosti Samsung vždy ke vlajkovým telefonům nabízel prémiové sluchátka a Galaxy S10 nebude výjimkou. Avšak rozdíl je v tom, že neobdržíte AKG sluchátka, ale nová Galaxy Buds.

Tato sluchátka budou moci být nabíjena skrz telefon Samsung Galxy S10. Opravdu to bude potřeba, protože sluchátka mají menší baterií, než předchozí model. Tentokrát mají 58mAh baterií a pouzdro má 252mAh. Předchozí generace Gear IconX 2018 má 82mAh a 340mAh pouzdro.

Telefony Galaxy S10 podporují zpětné nabíjení, takže stačí pouzdro sluchátek přiložit na zadní tělo telefony a energie se začne přenášet. Sluchátka Galaxy Buds fungují bez toho, aniž byste měli u sebe telefon.

Samsung Galaxy Buds
Samsung Galaxy Buds

Galaxy Buds nabízej offline úložiště o velikosti 8GB (bohatě to stačí na 2000 písniček). Připojení k telefonu je přes Bluetooth 5.0 a jsou chráněny proti padající vodě (IPX2).

Samsung Galaxy Buds budou odhaleny zároveň s telefony Galaxy S10. V prodeji budou i odděleně ve stejný čas, kdy se začne prodávat telefon Galaxy S10.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.