Solquence – Jednoduchá puzzle hra plná klasických karetních her

Solquence: nová kartová puzzle hra pro Android a iOS

Od nezávislého herního vývojáře Contentato přichází Solquence, nová kartová puzzle hra pro Android a iOS. Toto je první hra, kterou studio vydalo a…

Solquence - Jednoduchá puzzle hra plná klasických karetních her

Solquence: nová kartová puzzle hra pro Android a iOS

Od nezávislého herního vývojáře Contentato přichází Solquence, nová kartová puzzle hra pro Android a iOS. Toto je první hra, kterou studio vydalo a nabízí jednoduchou hratelnost spojenou s náročností, kterou je těžké ovládnout. Vaším cílem je umístit karty na mřížku a vyčistit ji od všech karet předtím, než vám dojdou karty z balíčku.

I když vaše cíle jsou jednoduché, jejich dosažení je obtížnější, než byste si mysleli. Po spuštění hry se ocitnete v krátkém tutoriálu. Hra se odehrává na mřížce o velikosti 7×7. Na spodní části obrazovky uvidíte balíček karet. Vedle balíčku uvidíte dvě karty obrácené lícem nahoru. Větší karta nalevo je ta, kterou právě hrajete, zatímco menší karta je další karta, kterou budete hrát.

Solquence kombinuje strategii s puzzle prvky a vyžaduje plánování a rozhodování. Musíte pečlivě vybírat, kam umístíte každou kartu na mřížku, abyste dosáhli úspěchu. Hra vás zahrne do svého jedinečného světa a nabízí mnoho hodin zábavy.

FAQ:
1. Jaké jsou klíčové prvky hry Solquence?
Hra Solquence kombinuje kartovou hratelnost s puzzle prvky. Vaším cílem je vyčistit mřížku od všech karet předtím, než se vám vyprázdní balíček.

2. Jaká je obtížnost hry Solquence?
Hra Solquence je jednoduchá na naučení, ale náročná na ovládnutí. Vyžaduje strategii, plánování a rozhodování, které přidávají do hry výzvu.

3. Kolik času mohu strávit hraním Solquence?
Solquence nabízí mnoho hodin zábavy, které mohou hráči strávit snažením se vyřešit každou úroveň. Množství času závisí na dovednostech hráče a na obtížnosti jednotlivých úrovní.

Solquence je velmi zábavná a návyková hra, kterou si mohou užít hráči na svých mobilních zařízeních. Buďte připraveni na výzvu, kterou tato kartová puzzle hra nabízí, a vyčistěte mřížku od všech karet!

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/solquence/review/