Vypnout reklamy

Sony Xperia 3 je telefon, který bude disponovat high-end čipem Snapdragon 865. Tento telefon se představí v únoru a o měsíc později bude v prodeji. Prozatím máme jen první fotografií.

I navzdory klesajícím tržbám v mobilním segmentu, tak během několika měsíců firma vypustí do telefon nový telefon. Má se jmenovat Sony Xperia 3.

Tento telefon je poháněn silným hardwarem a tedy čipem Snapdragon 865 s podporou 5G. Tak jak se očekávalo, tak Sony spustí dvě verze Xperia 3 telefonu pod kódovým označením Kona a Huracan. Rozdíl mezi těmito dvěma telefony je podpora 5G a 4G.

Sony Xperia 3
Sony Xperia 3

Sony představí nový telefon v únoru 2020 a o měsíc později bude v prodeji. Xperia 3 nebude prvním telefonem s tímto novým vlajkovým čipem, protože se chystá například Samsung Galaxy S11.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.