Vypnout reklamy

Sony Xperia XA Ultra oficiálně!

Série Sony Xperia X bude opravdu velká! Po Sony Xperia XA, X a X Performance následuje nová XA Ultra s masivním displejem a malým rámem. Telefon zaměřený na kvalitu fotografií. LCD Displej o velikosti 6 palců s FULL HD. Nejvíce zajímavou věcí na displeji je to, jak je tenký, hladký a má zahnuté konce. Pro […]

Sony Xperia XA Ultra

Série Sony Xperia X bude opravdu velká! Po Sony Xperia XA, X a X Performance následuje nová XA Ultra s masivním displejem a malým rámem. Telefon zaměřený na kvalitu fotografií.

LCD Displej o velikosti 6 palců s FULL HD. Nejvíce zajímavou věcí na displeji je to, jak je tenký, hladký a má zahnuté konce. Pro porovnání, tak 6 palcový telefon Sony Xperia XA Ultra je o milimetr širší, než 5.7 palcový Nexus 6P.

Sony Xperia XA Ultra

Sony Xperia XA Ultra

Tento telefon je tenký 7.6 milimetrů, takže pokud chcete zároveň velký displej telefonu, který se dá lehce strčit do kapsy, tak tento telefon stojí za zvážení.

Specifikace mobilního telefonu Xperia XA Ultra

Tak stejně jako Xperia XA, tak tento bude poháněn MediaTek Helio P10 s osmijádrem. Bude mít ale na rozdíl od XA celkem 3 GB. XA verze má pouze 2 GB.

Moderní telefony s velkým displejem by měly mít velké baterie, ale Sony se rozhodla o baterii o velikosti 2700 mAh.

Není to tak strašné, ale je to docela zklamání, protože Huawei Mate 8 4000 mAh. Sony i přesto slibuje dva dny životnosti baterie (pravděpodobně bez používání).

S takovým displejem vydrží na baterii maximálně půl dne aktivního používání.

Fotoaparát u Sony Xperia XA Ultra

Zadní kamera bude mít 21 MPx SOny Exmor R s hybridním zaostřováním. Přední fotoaparát nabídne blesk, opticky stabilizátor obrazu a 16 MPx.

Sony Xperia Ultra XA

Sony Xperia Ultra XA

Zařízení Sony nabídne v černé, bílé a citronové barvě na začátku Července. Cenu ještě nevíme.