Vypnout reklamy

Sony Xperia XA3 na videu

Sony Xperia XA3 Ultra FB

Před několika dny jsme publikovali celkem nekvalitní rendery nového telefonu Sony Xperia XA3. Tento telefon patří do střední třídy. Nicméně dnes máme k dispozici kvalitní video.

Co je to MWC?

Jedná se o veletrh, kde se představují nejnovější vlajkové telefony od výrobců Samsung, Huawei. Tento rok se koná od 25. února do 28. února

Nový telefon Sony Xperia XA3 nabídne vysoký displej s poměrem stran 21:9. Nicméně podle videa vidíme v horní části docela velký rámeček. Je zde umístěna selfie kamera a zároveň sluchátko. Telefon nabídne rozlišení 1080x2560px s displejem 5.9 palců. Určitě s novou technologií CinemaWide, kterou si společnost nechala zaregistrovat jako ochrannou známku.

Ukázka telefonu Sony Xperia XA3

Sony Xperia XA3 Ultra nabídne 6.5 palcový displej. Na videu vidíme, že spodní část má taktéž černý pruh, nicméně to je spíše problém dané aplikace, kterou uživatel aktualizuje, protože normálně by měl být obraz protáhnut až dolů. Sony Xperia XA3 nabídne 4GB RAM, 64GB rozšiřitelné úložiště, 3500 mAh baterií a duální zadní fotoaparát v kombinací s 23MPx + 8MPx senzorem.

Sony podle všeho odhalí nový Xperia XA3 zároveň s vlajkovým telefonem Sony Xperia XZ4 a to na MWC 2019 tento měsíc.

Zdroj