Vypnout reklamy

Sony Xperia XZ3 dorazí i ve variantě se 4GB RAM

Sony Xperia XZ3

Sony chystá odhalení nového vlajkového telefonu Sony Xperia XZ3 a to na IFA 2018 v Berlíně. Odhalení nového telefonu má přijít již zítra. O zařízení už víme toho tolik, že nás asi nic nepřekvapí. Nicméně ještě teď 24 hodin před začátkem tady máme variantu se 4GB RAM.

Skóre, které telefon obdrželo je chválihodné, jelikož získalo 2330 bodů. V testu, kde probíhá více jáder najednou, tak obdržel telefon 8665 bodů. Tento test potvrdil existenci Snapdragon 845 od Qualcomm v tomto mobilu. Není to nic překvapujícího, protože se jedná o vlajkový telefon.

Sony Xperia XZ3

Sony Xperia XZ3

Varianty

Nicméně Sony nabídne dvě varianty telefonu Sony Xperia XZ3. Jedná se o 4GB RAM verzi, která je dnes potvrzena a zároveň dorazí i 6GB verze. Teď záleží na regionu. Android 9 Pie je taktéž potvrzen a před-nainstalován přímo v telefonu.

Fotoaparát

Podle všeho Sony Xperia XZ3 má disponovat 128GB interním úložištěm s možností rozšíření za pomoci microSD karty. Dále má být k dispozici 48 MPx senzor na zadní straně, což je opravdu hodně vysoké rozlišení, a také 13 MPx přední fotoaparát. 

V tuto chvíli nevíme, jakou cenu telefon dostane. Avšak jedno je jisté, zítra se to dozvíme.

Zdroj