Vlajkový telefon Sony Xperia XZ3 může mít čtyři fotoaparáty

Sony i tento rok vydá nový chytrý telefon. Odhalení nejnovějšího vlajkového telefonu již bylo v dubnu a budeme mít na trhu ještě jeden a to během dvou měsíců. Jedná se o telefon Xperia XZ3, která je v této chvíli ve vývoji a oficiálně by se telefon mohl představit na IFA 2018. Jako první novinkou ohledně […]

Sony Xperia XZ2 Premium

Sony i tento rok vydá nový chytrý telefon. Odhalení nejnovějšího vlajkového telefonu již bylo v dubnu a budeme mít na trhu ještě jeden a to během dvou měsíců.

Jedná se o telefon Xperia XZ3, která je v této chvíli ve vývoji a oficiálně by se telefon mohl představit na IFA 2018.

Sony Xperia XZ3

Sony Xperia XZ3

Jako první novinkou ohledně tohoto telefonu je, že k dispozici bude se čtyřmi senzory. To znamená duální fotoaparát v zadu, ale i pro selfie fotografie. Sony tak vstupuje na vlak, kdy všichni začínají používat duální senzory jak v předu, tak i v zadu.

Důvod je jednoduchý. Všem se líbí efekt, který rozmaže pozadí a popředí zůstává ostré. Tohoto efektu jste v minulosti dosáhli pouze zrcadlovkou, ale to je již minulostí. Samsung ještě nedávno pro to všechno používal algoritmy, ale lepší je HW senzor, protože ten to zvládne mnohem lépe.

Nevíme 100% jistě, jestli tomu tak opravdu bude a Sony implementuje duální fotoaparát jak pro selfie, tak pro standardní fotky. Podle všeho má navíc telefon disponovat vlajkovým čipem Snapdragon 845 a 6GB RAM.

Zdroj