Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Nástupce Sony Xperia Z5 se může představit na MWC 2017 za zavřenými dveřmi

Fanoušci značky Sony se zaručeně nemohou dočkat, co firma oznámí na MWC 2017. Vše začne 27. února. Nicméně Japonská společnost pravděpodobně nepředvede žádný vlajkový chytrý telefon. Nedávno však unikla informace ohledně připravovaného telefonu s Qualcomm Snapdragon 835 a 4K displejem. V případě, že Sony oznámí vlajkový telefon tento měsíc,
Sony Xperia Z5

Fanoušci značky Sony se zaručeně nemohou dočkat, co firma oznámí na MWC 2017. Vše začne 27. února. Nicméně Japonská společnost pravděpodobně nepředvede žádný vlajkový chytrý telefon. Nedávno však unikla informace ohledně připravovaného telefonu s Qualcomm Snapdragon 835 a 4K displejem.

Sony Xperia Z5

Sony Xperia Z5

V případě, že Sony oznámí vlajkový telefon tento měsíc, tak je jasné, že nevyjde dřív, než Samsung Galaxy S8 v dubnu. Sony má pravděpodobně zpoždění s oznámením nového vlajkového telefonu Xperia. Stále však bude prezentováno na MWC 2017, ale pouze za zavřenými dveřmi.

Místo toho Sony odhalí čtyři Xperia telefony, které spadají do střední třídy. Známé pod kódovým označením BlancBright, Keyaki, Hinoki a Mineo.