Vypnout reklamy

K dispozici máme další souhrn skvělých android novinek, které jste možná nestihli přečíst během celého týdne. Máme je pro vás na jednom místě.

16.12.2019

Souhrn android novinek, které jste nestihli

Nový telefon, který se má objevit příští rok od Samsungu se objevil na Geekbench. Dále dorazily další informace o těchto vlajkových telefonech.

Dále se nám představil telefon od Huawei a to tentokrát nova 6 5G s duální selfie kamerou. Samsung Galaxy Fold získalo funkci DeX, což je funkce, která z telefonu udělá PC.

Xiaomi představilo telefon s podporou 5G, které bude mít rychlé nabíjení o výkonu 66W. Zároveň Huawei stále doufá, že porazí Samsung a stane se jedničkou.

PlayGalaxy Link beta je i pro telefony Galaxy S10. Takže můžete hrát hru, kterou si necháte streamovat z PC do mobilu.

Nový Samsung Galaxy Note 10 Lite dorazí s čipem Exynos 9810.

Tomb Raider: Definitive Edition a Farming Simulator 19 je k dispozici ve službě Google Stadia. Nicméně tato služba není ještě k dispozici v České republice.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.