Vypnout reklamy

Huawei stále věří, že porazí firmu Samsung ve světových prodejích. Má se tak tedy stát v roce 2020. Již se tak mělo stát tento rok.

5.12.2019

Huawei stále doufá, že porazí Samsung a stane se jedničkou

Huawei má stále problém a ve svých telefonech nemůže využívat Google služby. Je tak odkázán pouze na svůj domácí trh, kde obyvatelé raději volí právě tuto domácí značku a odmítají si kupovat Apple iPhone.

Společnost i přesto stále doufá, že překoná Samsung v roce 2020 a stane se tak největším výrobcem chytrých telefonu. Před zákazem na toto výsluní firma mířila už tento rok, kdy se tak mělo stát v prosinci. Nicméně problémy, které od května nastávají, je v tomto rozletu brzdí.

Huawei P300, P400, P500
Huawei P300, P400, P500

Právě útlum Evropských prodejů kompenzuje samotná Čína, avšak i zde má trh své limity.

I přesto, když se server CNN zeptal, jestli společnost dokáže konkurovat na Evropském trhu a převzít prvenství Samsungu i bez Google služeb, tak byli opravdu pozitivní. Sami řekli, že si nemyslí, že by to mohl být problém a chce to jen čas.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.