Vypnout reklamy
  • Home
  • Android hry
  • Souhrn za poslední týden: Critical Ops, PES 2020, Brekout Dark Prison

Dnes tady máme celkem zajímavé hry. Jedná se například o FPS hru, sportovní nebo akční android hru, kterou byste neměli zameškat. Mohlo by vás zajímat Souhrn her týdne: Dark Prison, Lunathorn, Shadowgun…Souhrn informací za poslední týden (40.) na Androiduj.czSouhrn android novinek za poslední týden. Co se stalo?Hra na mobil Critical Ops: FPS pro více hráčůHra […]

10.11.2019

Souhrn za poslední týden: Critical Ops, PES 2020, Brekout Dark Prison

Dnes tady máme celkem zajímavé hry. Jedná se například o FPS hru, sportovní nebo akční android hru, kterou byste neměli zameškat.

Critical Ops

Hra ke stažení zdarma

Zajímavá 3D FPS hra pro více hráčů. S taktickými dovednostmi se v této hře dostanete docela daleko. Pobíhejte po ručně vytvořených mapách. Vyzývejte své kamarády a bojujte.

PES 2020

Hru si stáhnete zde

Zahrajte si skvělou sportovní hru, která svým způsobem konkuruje hře FIFA. Problémem PES je právě méně licencovaných hráčů a týmu, avšak v této verzi hry už to takový problém není. Vyberte si tým i hráče.

Dark Prison

Hra ke stažení zdarma

Dnes se ocitáte sám proti strašidelným nepřátelům. Hlavní hrdina se snaží zachránit svou dceru. Ta byla těmito nepřáteli vzata do temného vězení.

Buroň Tomáš
Tágy: