Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Specifikace Samsung Galaxy A9

Podle veškerých informací bude mít telefon Samsung Galaxy A9 čtyři kamery na zadní straně. Má se jednat o standardní senzor, hloubkový senzor, senzor pro širokoúhlý záběr a teleskopický senzor pro ZOOM. K dispozici bude s čipem Snapdragon 660 a 128GB interním úložištěm. Samsung se rozhodl, že telefon představí asi
Samsung Galaxy A9 2018 telefon - koncept

Podle veškerých informací bude mít telefon Samsung Galaxy A9 čtyři kamery na zadní straně. Má se jednat o standardní senzor, hloubkový senzor, senzor pro širokoúhlý záběr a teleskopický senzor pro ZOOM.

K dispozici bude s čipem Snapdragon 660 a 128GB interním úložištěm. Samsung se rozhodl, že telefon představí asi v polovině měsíce, tak jak spousta jiných výrobců.

Podle německého serveru, by měl nový telefon Samsung Galaxy A9 disponovat čtyřmi kamerami. Podle stránky má mít 24MPx senzor s optickým stabilizátorem obrazu a clonou f/1.7, další senzor 5MPx f/2.2 pro hloubkové snímání, 8MPx f/2.4 pro širokoúhlý záběr a 10MPx senzor pro 2x ZOOM s f/2.4.

Samsung Galaxy A7

Samsung Galaxy A7

Většinou však bývá, že takové telefony, které zvládají sice vysoké rozlišení, tak poté mají horší kvalitu při menších světelných podmínkách.

Telefon má dorazit s čipem Snapdragon 660, 6GB RAM, 128GB rozšiřitelným úložištěm, 6.28 palcovým displejem AMOLED, 8MPx f/1.7 selfie kamerou a 3720mAh baterií s USB-C.

Budeme si muset počkat na 11. října, kdy se nám telefon představí s přesnějšími specifikacemi.

Zdroj