Specifikace a cena pro Sony Xperia XZ2 a XZ2 Compact

K dispozici jsme měli už pár uniklých fotografií prototypu tohoto telefonu. Tentokrát však máme k dispozici specifikace pro Xperia XZ2 a XZ2 Compact. Specifikace telefonu Podle veškerých informací telefony budou disponovat čipem Snapdragon 845, 4GB/64 paměť, Gorilla Glass 5 a poměrem stran 18:9, bez 3.5mm jack. Nechybí ani snímač
Sony Xperia XZ1 a Xperia XZ1 Compact

K dispozici jsme měli už pár uniklých fotografií prototypu tohoto telefonu. Tentokrát však máme k dispozici specifikace pro Xperia XZ2 a XZ2 Compact.

Specifikace telefonu

Podle veškerých informací telefony budou disponovat čipem Snapdragon 845, 4GB/64 paměť, Gorilla Glass 5 a poměrem stran 18:9, bez 3.5mm jack. Nechybí ani snímač na zadní straně mobilního telefonu.

Samozřejmě největší rozdíl je ve velikosti displeje. Jedná se o 5.7 palcový displej pro XZ2 a 5 palcový displej pro Compact variantu. Tyto vlajkové telefony přijdou také s několika novými funkcemi a to pro poslech hudby.

Sony Xperia Z5 Compact (vlevo) a XZ2 Compact (vpravo)

Sony Xperia Z5 Compact (vlevo) a XZ2 Compact (vpravo)

Cena

Co se týče ceny, tak XZ2 má stát 799€ a menší verze 740€. Cenový rozdíl je tak minimální. Prodej těchto telefon začne 6. března, takže se máte na co těšit.