Vypnout reklamy

Spekulace: Launch event Sony Xperia 1 VI bude 17. května

Sony oznámila model Xperia 1 V 11. května loňského roku a zdá se, že japonská společnost plánuje držet se téměř stejného harmonogramu i v roce 2024. Podle uniklého plakátu z Weibo…

Spekulace: Launch event Sony Xperia 1 VI bude 17. května

Sony oznámila model Xperia 1 V 11. května loňského roku a zdá se, že japonská společnost plánuje držet se téměř stejného harmonogramu i v roce 2024. Podle uniklého plakátu z Weibo se Sony chystá uspořádat událost k představení nových modelů Xperia 17. května.

Samotný plakát sice neuvádí, které telefony budou oficiálně představeny v tento den, ale je docela snadné předpokládat, že jedním z nich (nebo jediným) bude model Xperia 1 VI, o kterém se v poslední době hodně mluví.

Další vlajkovou loď Xperia se očekává, že se vzdá 4K displeje a poměru stran obrazovky 21:9 a půjde spíše s průmyslovým trendem…

**FAQ**

1. **Kdy bude dostupný nový model Xperia 1 VI?**
– Nový model Xperia 1 VI se očekává, že bude oficiálně představen na události dne 17. května, ale konkrétní datum uvedení na trh zatím není známo.

2. **Jaké změny lze očekávat oproti předchozímu modelu Xperia 1 V?**
– Nový model Xperia 1 VI se pravděpodobně vzdá 4K displeje a změní poměr stran obrazovky z 21:9 na pravděpodobně standardnější variantu.

3. **Které další telefony můžeme očekávat na události dne 17. května?**
– Zatím není jasné, které další modely Sony Xperia budou představeny na události dne 17. května, ale je možné, že se objeví taky jiné nové telefony než pouze Xperia 1 VI.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/sony_xperia_1_vi_launch_event_rumored_to_take_place_on_may_17-news-62482.php