Špičkoví fotbalisté se postavili Erlingu Halandovi v Clash of Clans

Kolize klanů a fotbalový Erling Haaland si vysloužila řadu (dobře povahových) škubanců od tří top fotbalistů. Slavné tváře Sergio Aguero, Ronaldinho a Ronaldo (originál) natočili oficiální videa propojená s Haalandem, která…

Špičkoví fotbalisté se postavili Erlingu Halandovi v Clash of Clans

Kolize klanů a fotbalový Erling Haaland si vysloužila řadu (dobře povahových) škubanců od tří top fotbalistů. Slavné tváře Sergio Aguero, Ronaldinho a Ronaldo (originál) natočili oficiální videa propojená s Haalandem, která zveřejnili na svých vlastních Instagramech, ve kterých si dělají legraci z Haalanda a prohlašují, že by měli být vybráni jako první pro tuto promoakci.

Jak jsme zmínili minulý týden, tento krok je pravděpodobně jedním z mála případů, kdy vidíme propojené zjevení dostávající vlastní trailer. Ale pro fanoušky fotbalu, kteří milují Haalanda – a další špičkové výkonné hráče v profesionálním fotbale – to bude pravděpodobně stát za to čekat. Všichni tři dávají své humorózně pohrdavé názory na Haalandovu velmi úspěšnou spolupráci s nejlepší RTS od Supercellu. Můžete si prohlédnout příspěvky na Instagramech každého hráče!

Na konci článku FAQ:

1. Jakým způsobem reagovali Sergio Aguero, Ronaldinho a Ronaldo na spojení s Erlingem Haalandem?

2. Proč je tato promoakce označována za jedinečnou?

3. Kde si mohou fanoušci fotbalu prohlédnout videa fotbalistů vystupujících ve spojení s Erlingem Haalandem?

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/clash-of-clans/erling-haaland-footballers-hit-back/