Spoření a Investice s Freedom24: Příležitosti na Dosah

Investujte s Freedom24 a získejte přístup na světové burzy. Obchodujte s akciemi, ETF a opcemi, a využijte přístupu k novým akciím před uvedením na trh.

Spořte a investujte s platformou Freedom24. Dostávejte denní výplaty na volný hotovostní zůstatek na vašem spořicím D účtu. S naší platformou můžete získat 2,5 % na eurech a 3 % na dolarech – výnosy, které jsou vyšší než příjem z běžného bankovního vkladu.

Freedom24 je investiční platforma Freedom Finance Europe, poskytující přímý přístup na místní a mezinárodní burzy cenných papírů. Můžete obchodovat s 1 000 000 akcií, ETF a akciových opcí a vytvořit tak vyvážené portfolio likvidních akcií.

Naši odborníci pečlivě analyzují různé akcie obchodované na světových burzách, aby vám nabídli investiční nápady, které vám poskytnou vynikající investiční příležitosti.

Máme pro vás novou službu: přístup k novým akciím před uvedením na trh. Naši klienti jsou první, kdo má přístup k časnému obchodování s novými akciemi na burze.

Obchodujte na burzách jako NASDAQ, NYSE, Deutsche Börse, London Stock Exchange, Hong Kong Stock Exchange a další.

Otevřeli jsme přístup k fondům obchodovaným na burze (ETF) všem kategoriím klientů. Nyní můžete otevřít dlouhé nebo krátké pozice ve více než 1 100 fondech spravovaných společnostmi jako jsou iShares, Vanguard, BlackRock a dalšími prostřednictvím obchodní platformy Freedom24.

Pamatujte, že investice do akcií vždy nesou riziko kapitálové ztráty. Prognózy a dřívější výkonnost nejsou zárukou budoucích výsledků. Investice související s IPO mohou podléhat dalším omezením; platí všeobecné podmínky spolupráce.


FAQ:

1. Co je Freedom24? Freedom24 je investiční platforma Freedom Finance Europe. Poskytuje přímý přístup na místní a mezinárodní burzy cenných papírů a umožňuje obchodování s velkým množstvím akcií, ETF a akciových opcí.

2. Jaké služby nabízí Freedom24? Freedom24 nabízí přístup k obchodování s akciemi, ETF a akciovými opcemi, analýzy od odborníků a přístup k novým akciím před jejich uvedením na trh.

3. Jaká je výhoda investování s Freedom24? S Freedom24 získáte přímý přístup na mnoho burz a můžete využít analytických nápadů od odborníků. Navíc získáte přístup k novým akciím před jejich uvedením na trh.

Aplikaci stáhnete níže

Freedom24 by Freedom Finance

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Investujte s Freedom24 a získejte přístup na světové burzy. Obchodujte s akciemi, ETF a opcemi, a využijte přístupu k novým akciím před uvedením na trh.