Spousta dalších fotografií LG G6 z několika úhlů

Není to ani 24 hodin od fotografie, která byla pořízena v autě a už tady máme další. Jde vidět, že se nám oficiální představeni nezadržitelně blíží. Fotky opět přišli od zdroje, který již nedávno ukázal telefon ze stran, ale teď ho můžeme vidět opravdu ze všech stran. LG G6 má na těchto fotografiích kovový rámeček […]

LG G6 telefon

Není to ani 24 hodin od fotografie, která byla pořízena v autě a už tady máme další. Jde vidět, že se nám oficiální představeni nezadržitelně blíží. Fotky opět přišli od zdroje, který již nedávno ukázal telefon ze stran, ale teď ho můžeme vidět opravdu ze všech stran.

Mobilní telefon LG G6

Mobilní telefon LG G6

LG G6 má na těchto fotografiích kovový rámeček a vybroušený ocel na zadní straně v šedé barvě. Není nic překvapujicího, že fotoaparát je umístěn nad snímačem otisků prstů (což také funguje jako tlačítko na zapnutí). Reproduktor na pravé straně od USB – C na spodní straně telefonu a tlačítko na ovládání hlasitosti na straně levé. K dispozici je také 3.5mm jack.

Specifikace LG G6

Mobilní telefon LG G6

Mobilní telefon LG G6

Displej zabírá větší místo v horní části obrazovky. Displej je docela zajímavě zahnutý.

Dále LG G6 přichází s certifikací IP68 a 5.7 palcovým displejem s rozlišením 2880x1440px a s poměrem stran 2:1, Qualcomm Snapdragon 821 a baterie není vyjímatelná.

Další fotografie LG G6

Mobilní telefon LG G6

Mobilní telefon LG G6