Stabilní verze MIUI 8 23. Srpna

Byly informace, že nové uživatelské rozhraní pro Xiaomi mobilní telefonu MIUI 8 přijde už 16. Srpna. Vývojáři se rozhodli datum trošku posunout, aby mohli systém doladit. MIUI 8 přijde na Android M a jenom pro sérií Mi telefónů. S novým rozhraním přichází spousta vylepšení. Jde o to, že uživatelé mohou využívat dvě aplikace najednou, třeba […]

MIUI 8, Xiaomi

Byly informace, že nové uživatelské rozhraní pro Xiaomi mobilní telefonu MIUI 8 přijde už 16. Srpna. Vývojáři se rozhodli datum trošku posunout, aby mohli systém doladit. MIUI 8 přijde na Android M a jenom pro sérií Mi telefónů.

S novým rozhraním přichází spousta vylepšení. Jde o to, že uživatelé mohou využívat dvě aplikace najednou, třeba dvě WhatsApp, Facebook, Messenger uživatelské účty a to všechno na jednom telefonu. Je kompletně upravená lišta notifikací.

Rozdělená obrazovka (split screen), využití multitaskingu (více vláken / aplikací najednou) bude dostupná ve finální verzi. Xiaomi už také oznámilo novou verzi MIUI 9, která bude dostupná pro Android Nougat.

Celosvětová MIUI 8 ROM začne být vydávaná poté, co bude dostupná Čínská verze ROM.

zdroj: phonebunch.com