„Stavte si svůj pohřební komplex ve hře Necropolis Dungeon Crawler, nyní dostupné na Androidu“

V případě, že jste to přehlédli, Must Feed Studio oznámilo spuštění hry Necropolis Dungeon Crawler, dobrodružného a strategického titulu na platformě Android. Ve hře budete hrát za nemrtvou královnu, která se…

"Stavte si svůj pohřební komplex ve hře Necropolis Dungeon Crawler, nyní dostupné na Androidu"

V případě, že jste to přehlédli, Must Feed Studio oznámilo spuštění hry Necropolis Dungeon Crawler, dobrodružného a strategického titulu na platformě Android. Ve hře budete hrát za nemrtvou královnu, která se vydává na cestu obnovit svou nekropoli do bývalé slávy. Avšak jedním problémem je, že se vám pořád do cesty staví otravní paladini a je na vás, abyste se jich zbavili v humorném taktickém dobrodružství.

V Necropolis Dungeon Crawler se můžete těšit na mix obrany a správy města, kdy se budete snažit porazit paladiny, kteří změňují své útoky s každým novým pokusem. Naštěstí můžete využít různé pasti, abyste je udrželi na uzdě, nebo upgradovat své síly, aby vaše obrana byla silnější.

Na závěr článku najdete FAQ s nejčastějšími otázkami:

1. Jaké jsou hlavní herní mechaniky v Necropolis Dungeon Crawler?
2. Jaké možnosti má hráč k dispozici při obraně své nekropole?
3. Jaké jsou další plánované aktualizace a obsahová rozšíření pro hru?

Pokud vás tento nový titul zaujal, určitě si jej nenechte ujít a přidejte se k nemrtvé královně v boji proti otravným paladinům ve světě Sinistra.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/necropolis-dungeon-crawler/launch/