Vypnout reklamy

Rozšířená realita

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Minecraft Earth uzavřená beta

Máme tady uzavřenou beta verzi pro hru Minecraft Earth. V této hře budete mít rozšířenou realitu a veškeré kostičkový svět v tom reálném.

Samsung Galaxy S9/S9+ získává podporu ARCore

Asi v březnu tohoto roku Google odhalil SDK balíček ARCore pro podporu v Samsung Galaxy S9/S9+, kde také uvedl, že bude dostupná během několika týdnů. Trvalo to dva měsíce a podpora je tady.

Sony vydá hru Ghostbusters s alternativní realitou

Sony dnes vydala video, která poukazuje na novou hru Ghostbusters World AR. Demo bude k dispozici na MWC v Barcelóně. V pondělí se tak dozvíme mnohem více informací. Co je zajímavé, tak hra nemá pouze duchy z filmu, ale také z různých komiksů, her, televizních pořadů. Noví duchové jsou také vytvořeny specificky pro hru.

Společnost Google ukáže budoucnost AR v mobilních hrách

V pondělí 19. března společnost Google hostí GDC „Game Developer Conference“. Nicméně bez průkazu se na GDC nedostanete, avšak Google bude živě vysílat událost a nebude to jen tak ledajaká. Podle všeho se zde přestaví AR (Augment Reality).