android games

Android games for you. We test, reviewed and choose only TOP android games from Google Play. We want serve good games to you. On Google play are so many games, but not all games so good.

We prefer games which was tested, played, have some story and good graphic.

Hra na mobil Syndicate City: Anarchy

Ukažte ostatním, kdo je tady hlavní šéf! Veďte až 12 nebezpečných gangů v tomto městě. Rekrutujte své vojáky a vylepšujte je novými zabijáckými pohyby. Vytvořte si své velké impérium, ve kterém není místo pro slabé.

Hra na mobil Rush N Crush

Jeďte se svým automobilem v opravdu hustém provozu a využívejte veškeré zrychlovací prostředky k tomu, abyste překonali překážky. Akční a závodní hra v jednom provedení. Užijte si dnešní android hru naplno.

Hra na mobil Running Man 3D

Novinka v oblasti android her a jedná se o naprostou senzační hru, ve které si musíte hlídat vaše záda, aby se vám nic nestalo. Vydejte se na trať a utíkejte neustále kupředu. Nesmí vás zastavit žádná překážka.

Hra na mobil Dark Ares

Pokud máte rádi velkolepé RPG hry, kde je překrásná grafika a efekty, tak věřte, že tato android hra se vám bude zaručeně zamlouvat. Spojte se s hráči z celého světa v online módu PvP a ukažte své bojové schopnosti. Je zde i normální mód pro jednoho hráče. Stačí si jen vybrat.

Stáhni si hru Ace of Arenas

Bojujte spolu se svými kamarády a vytvořte tým, který bude dominovat veškerým nepřátelům. Neustále se zlepšujte a staňte se silnějším. Vše se to odehrává online ve hře pro více hráčů, takže je docela důležité být připojený k internetu.

Hra na mobil Endless Cave Fall

Vyzkoušeli jsme novou hru od českého vývojáře PETRVAD. Jedná se o android hru, ve které budete muset hrát s malou barevnou kuličkou a dostat se dolů skrz temnou nekončící jeskyni. Na displeji máte zobrazeny šipky, se kterými pohybujete s kuličkou do stran.

Hra na mobil SuperQuickHook

Je docela herní sucho a vývojáři nevyvíjejí své hry, tak často, jak je tomu zvykem třeba v období školního roku. I tak se snažíme vždy najít nějakou hru, která by vás pobavila, ale věřte, že je to velmi obtížné. Dnes jsme si pro vás připravili celkem zajímavou hru s příběhem Super QuickHook, ve které hrajete za hrdinu, […]

Hra na mobil Mission: Berlin

Máme tady novou senzační hru od studia. Hrajete za CIA nebo KGB agenta v této moderní 3D střílečce. Vyberte si, za koho budete hrát a dokončete přísně tajné mise. Jednou jak misi dokončíte, tak vezměte body za vylepšení schopností agenta.

Hra na mobil Hungry Shark Evolution

Ovládejte tohoto hladového žraloka a užijte si tak akční zpracování v podvodním světě. Je zapotřebí, abyste přežili co nejdéle, ale bez jídla to nepůjde, proto je velmi důležité, abyste snědli vše, co vám přijde do cesty!

Hra na mobil Night Vigilante

Jedná se o parádní 3D dobrodružnou akční hru. Vše je provedeno v perfektním kresleném grafickém zpracování a vaším úkolem bude neustále zlepšovat svého hrdinu a ochránit Dockton město před nepřáteli, kteří budou na něho neustále útočit. Najděte pravdu o minulosti tohoto města.

Stahuj českou arkádu Mine Break [14 Mb]

Dostaň se s horníkem pryč z dolu, ve kterém hoří. Udělejte to dřív, než bude pozdě. Pokud někde uvízněte, tak již není cesta zpět. Čím rychleji to zvládnete, tak tím lépe pro vás. Získej cenné body navrch, pokud budeš sbírat zlato.

Hra na mobil Mort & Phil: Frenzy Drive [16.1 Mb]

Pomozte těmto dvou agentům zachránit město od banditů. Velice zajímavá závodní hra. Mortadelo a Philemon jsou hrdinové této android hry. Nastolte pořádek v ulicích. Abyste to udělali, tak budete řídit spoustu různých vozidel. Od motorek po sportovní automobily. Navigujte tyto hrdiny skrz velmi obtížné cesty, vyhýbejte se nehodám a kolizím. Nahánějte veškeré bandity a sestřelte je […]

Hra na mobil Speed Racing Ultimate 3 [49.2 Mb]

Ovládejte sportovní automobil v neuvěřitelné rychlosti. Máte tady spoustu obtížných tratí a spoustu překážek.  Hra si navíc pro vás přichystala spoustu překážek, které budete muset překonat. Pokuste se své soupeře překonat a porazit je v cílové rovince.

Hra na mobil Kingdoms Charge [44 Mb]

Řiďte svůj tým hrdinů přes neprozkoumané země. Bojujte s opravdu strašnými monstry a jinými nepřáteli, kteří vám budou stát v cestě. Ubraňte své království! Prozkoumejte zapomenutou Zemi a najděte artefakt zapomenuté civilizace. Používejte technologii, která vám pomůže v obraně před hordou nepřátel.

Hra na mobil Plunder Pirates

Vytvořte si vlastní pirátskou základnu na tropickém ostrově. Vytvořte si tým, se kterým budete bojovat v těchto vodách. Zahrajte si na známého kapitána pirátské lodě. Prozkoumávejte nové země, najděte skrytý poklad. Útočte na ostatní lodě a piráty.

Stahuj sportovní hru Street Soccer 2015

Vyberte si svůj tým a pomozte hráčům vyhrát svůj zápas. Jedná se o zápas, který se odehrává v ulicích na různých hřištích. Nejedná se o žádné profesionální zápasy. Pomozte svému týmu v několika turnajích a vycvičte svého hráče, aby se stal tím nejlepším.  Zapracujte na dané strategii a taktice svého týmu, kterou použijete na každý zápas.

Hra na mobil SpeedX 3D Turbo

Máme pro vás novou android hru, ve které budete muset proletět větrným tunelem v obrovské rychlosti. Dělejte lehké pohyby a vyhněte se několika překážkám. Vycvičte si tak rychlost své reakce a dojeďte v naprostém pořádku do cíle. Sbírejte různé štíty a bonusy. Pokuste se neudělat žádnou chybu a udělejte nový rekord.

STAHUJ android hru Monster Rush!

Staňte se rytířem svého hradu a udělejte vše proto, abyste hradby udrželi celé. Nenechte nikoho, aby se k vám dostal a pomocí různých kouzel a šípů se snažte nepřátele zničit. Zastavte gobliny, démony a strašidelná monstra. Ovládejte svou armádu a ubraňte svůj hrad.