Battle-royale

Battle-Royale je nový herní styl, ve kterém se všichni hráči shlukují na jednom místě a bojují proti sobě. Jednotliví bojovníci skákají z letadel a první musí popadnout nějakou zbraň. Následně je vše na jejich strategií.

Hra na mobil Garena Free Fire

Jedná se o battle-royale hru, ve které budete umístěni na ostrově se 49 dalšími hráči. Staňte se třeba neviditelným. Vydejte se na obrovské souboje. Nejdůležitější je přežít.

Hra na mobil No guns

Zahrajte si novou battle-royale hru, ve které bude potřeba zneškodnit své nepřátele. Dávejte si velký pozor, co děláte. Nemáte u sebe zbraně.

Durango: Wild Lands

Jedná se o parádní hru, ve které bojujete proti dinosaurům a lidem z celého světa. Nicméně můžete si svého dinosaura „osedlat“ a hrát s ním.

Hra na mobil Rage squad

Zahrajte si nejnovější android akční hru battle-royale, ve které budete muset zneškodnit ostatní protihráče v aréně. Hra je prozatím v testovácí fázi.

Hra na mobil MekaRoyale

Jedná se o beta verzi hry, která je ve stylu Battle Royale střílečky. Upravujte si své roboty. Hra se dostane na trh v plné verzi ke konci tohoto měsíce. Ovládání je totožné s ostatními battle royale hry Fornite a PUBG Mobile, akorát tentokrát je na hrdinu pohled z horní části.

Hra na mobil Blood Rivals 2

Máme tady další battle-royale hru, ve které musíte zneškodnit své nepřátele a neustále se přesouvat, jelikož je kolem vás nebezpečná zima. 

Hra na mobil Giant.io

Snažte se přežít v obrovské aréně, kde budete bojovat proti počitačovým bojovníkům a dalším hráčům z celého světa. Využijte veškerou moderní technologií k tomu, abyste své protivníky zneškodnili.

Hra na mobil Royale battle survivor

Snažte se opětovně zůstat na živu. Zažijete skvělou válku, kde budete bojovat hned proti několika nepřátelským jednotkám. Snažte se v této hře posbírat dostatek zásob a udělejte vše proto, abyste našli ty správné zbraně.

PUBG Mobile v zimním kabátě

Nová aktualizace PUBG Mobile dorazila. Vývojáři z Tencent si připravili zajímavou novou mapu Vikendi. Nová aktualizace 0.10.0 taktéž představuje pár nových funkcí. Hra navíc podporuje Arabský jazyk a můžete také nahlásit podezřelého hráče, když jste v módu divák.