Vypnout reklamy

Qualcomm Snapdragon 855

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Qualcomm odhalil Snapdragon 855 Plus

Nový upgradovaný čip Snapdragon 855 Plus míŕí hlavně na herní telefony, jelikož právě tento čip je uzpůsoben pro AR a VR aplikace.

Qualcomm představil Snapdragon 855

Včera Qualcomm odhalil nový čip Snapdragon 855 na Hawaji. Nový čip se tedy nebude jmenovat Snapdragon 8150, jak všichni předpokládali, ale klasicky Snapdragon 855. 

Snapdragon 855 a jeho specifikace jsou venku!

Nový vlajkový čip společnosti Qualcomm je Snapdragon 855 a dorazí se skvělou specifikací. Již jsme několikrát o této platformě psali a nespočet krát se ocitl v testech. Přemýšleli jsme, jestli se bude čip jmenovat Snapdragon 8155 nebo Snapdragon 855. Je už jisté, že se jedná o Snapdragon 855.

Nový Snapdragon se nakonec nebude jmenovat Snapdragon 8150

Už z počátku nám to připadalo divné. Nový čip má být představen na Qualcomm Summitu, který bude probíhat od 4. prosince do 6. prosince. Je určitě jisté, že v tomto období se bude hodně psát o 5G sítí, kde budou také oznámeni operátoři i výrobci, kteří novou technologií budou podporovat.

Snapdragon 8150 bude nejrychlejším čipem

Krom testu procesoru a GPU jednotky, tak se moderní čipy měly bát i o výkon v umělé inteligenci. Právě nový čip Snapdragon 8150 (Snapdragon 855) se na tento výkon zaměřil a nejen tam.

Čip Snapdragon 8150 dorazil na test AnTuTu

S potenciálním představením se zároveň na internetu začínají objevovat různé testy tohoto čipu. Tentokrát máme k dispozici test čipu na AnTuTu. Tento čip získal neuvěřitelných 362 292 bodů a poráží tak Kirin 980 i Apple A12 Bionic!