Finanční výsledky

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Jak funguje nová strategie LG? Zisk i prodeje opět klesly.

Mobilní divize LG zveřejnila své finanční výsledky a jsou opět ve ztrátě 171.95 miliónu dolarů za druhé čtvrtletí roku 2018. Taktéž světové prodeje mají za „pouhých“ 1.92 miliard dolarů, což je nejhorší za poslední dva roky. Nicméně i přes problémy mobilní divize, tak se LG daří zase v domácím příslušenstvím jako jsou TV, Pračky a další.

LG informuje o rekordním zisku v prvním kvartálu

LG Electronics zveřejnila své finanční výsledky za první kvartál roku 2018. Jedná se již o konsolidované tržby za 14,1 miliard dolarů, což dělá zisk 1.03 miliard dolarů. Příjem tak povyskočil o celých 20% a společnost má nejlepší kvartální zisk od léta 2009.

Google pokračuje v růstu svých zisků

Alphabet je nadřazena společnost firmě Google. Alphabet čtvrtletně opětovně výrazně vyrostlo. Právě společnost Google drží tento rekord na maximu, jelikož každý kvartál je silnější a silnější. V prvním kvartálu roku 2018 je opět zaznamenán růst.

Další propad tržeb společnosti HTC

HTC již dosáhlo svého 20 letitého působení na trhu. Avšak již nějakou dobu se potýká s finančními problémy. V této chvíli zaznamenali další pokles o 9% v Dubnu a Červenec nebyl o moc lepší.