Gameloft

 

Gameloft je vývojářské studio, které se zaobírá kvalitními hrami. Hlavní hrou je pro ně třeba Asphalt, které již několik let vyvíjí. Dokonce tato hra byla i na starších mobilních telefonech. Společnost Gameloft má dlouholeté zkušenosti s vývojem her a jsou vlastně jedničkou na trhu android her.

Hra na mobil Asphalt 9 Legends

Nejnovější hra populární arkádové závodní hry je tady. Již teď si můžete stáhnout novou hru Asphalt 9 Legends na Android a iOS. K dispozici je ke stažení ve velikosti 1.53GB, takže se připojte raději ke své Wi-Fi síti.

Hra na mobil Dungeon hunter champions

Popadněte tým šampiónu a vydejte se skrz neuvěřitelný svět, který je proset spousty monstry. Porazte jednotlivé nepřátele, získejte ocenění a snažte se udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále. Prozkoumávejte záhadné katakomby kolem sebe a pokuste se přijít na to, jak se dostat dále.

Hra na mobil Iron Blade: Monster Hunter RPG

Uchopte osud do svých rukou. Nejprve popadněte meč a vydejte se naproti nepříteli. Nesmíte si nic nechat líbit. Jedná se o jednu z akčních RPG her, která je zasazená do středověké Evropy plné války a magie. Prozkoumejte tento fantasy svět.

Asphalt 9: Legends se vrací

Skvělá závodní hra se opětovně vrací. Hra od studia Gameloft se již blíží ke svému konci a již brzy bude dostupná online. Jedná se o další sérií Asphalt 9: Legends a již je k dispozici na iOS.

Hra na mobil Driveline Rally

Co takhle si zahrát v jedné hře všechny disciplíny. K dispozici je rally, sportovní závody a off-road.  Všechny populární závodní styly v jedné hře. Budete projíždět ulicemi San Francisca, New Yorku a dalšími městy, ze kterých jsou vytvořené okruhy.

Hra na mobil Dead Rivals

Jedná se o 3D akční hru, která se hraje online po celém světě. Vaším hlavním úkolem je udělat vše proto, abyste zneškodnili své nepřátelé na herní  ploše. Kolem vás bude spoustu zombie nepřátel. Objevte celý svět a upravujte si svého hrdinu.

Hra na mobil Modern combat versus

Vyberte si stranu svého konfliktu a připojte se ke svému týmu. Bojujte na obrovských mapách, využívejte technologické zbraně a najděte způsob, jak se dostat co nejdále. Dokončujte mise, kterých je tady opravdu hodně a potkejte hned několik nepřátel.